Sovenački ljekari zabrinuti: Predlažu da djeca do dvije godine ne koriste ekrane
Pedijatri u Sloveniji počeli su da primijećuju već kod dvogodišnje i trogodišnje djece posljedice pretjeranog sjedenja pred ekranima, zbog čega je Vlada te zemlje odlučila da podrži inicijativu koja treba da dovede do smanjivanja pojave koju je epidemija COVID-19 povećala.













